Monter Rur / pipefitter, od 510 euro netto/40h

Autor: Covebocovebo

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Pipefitter, monter rur i rurociągów
12,75 E netto/h (510 E netto/40h)

Zakres obowiązków:
- prace przy montażu instalacji przesyłowych,
- praca z rurami - nierdzewka
- wykonywanie pracy na podstawie rysunków technicznych i izometrycznych.

Wymagania:
- minimum 3 letnie doświadczenie w pracy jako monter rur i rurociągów,
- doświadczenie z połączeniami kołnierzowymi,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- mile widziane własne auto,
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- chęć współpracy na dłuższy czas.

Oferujemy:
- zakwaterowanie(gratis),
- ubezpieczenie (gratis),
- 12,75 euro netto/h,
- 43,5h w tygodniu,
- wypłaty na terenie Niemiec realizowane w trybie miesięcznym ( okolice 16 każdego miesiąca, możliwość podjęcia zaliczki w okolicach 26 )
- możliwość stałego rozwoju i dalszej specjalizacji w zawodzie,
- opiekę polskiego koordynatora.

CV prosimy przesyłać na mail:

sajkiewicz@covebo.pl
KRAZ:1145

Użytkownicy muszą być zarejestrowani i zalogowani, aby móc komentować.

Z boku widać lepiej