Pracownik produkcji kompostu - Praca od zaraz

Autor: perspektiva

PERSPEKTIVA jest licencjonowaną polską firmą pośrednictwa pracy w kraju i zagranicą
Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281. Od ponad 10 lat pomagamy Polskim pracownikom w znalezieniu zatrudnienia na terenie Holandii, Belgii, Niemiec i Polski.
Obecnie poszukujemy osób do pracy w zakładach produkujących podłoże pieczarkowe

Miejsce: HOLANDIA, miasto Velddriel

Obowiązki:
prace przy produkcji kompostu, obsługa maszyn, dźwiganie ciężarów, praca na wysokości, prace porządkowe

Oferujemy :
Pracę na dłuższy okres u sprawdzonego pracodawcy
Wynagrodzenie 1300-1500 euro netto na miesiąc (wynagrodzenie jest po odliczeniu wszystkich kosztów)
Wypłaty co 4 tygodnie (13 wypłat w roku)
Cotygodniowe zaliczki
24 dni płatnego urlopu w roku
100 % płatnego chorobowego
Ubezpieczenie zdrowotne ważne na terenie całej Unii Europejskiej
Zagwarantowane zakwaterowanie
Bezpłatne przejazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
Osobom, które nigdy nie pracowały w Holandii załatwiamy wszelkie formalności

Wymagamy:
Dobrego stanu zdrowia
Chęci do pracy
Niekaralności
Mile widziane doświadczenie przy produkcji podłoża pieczarkowego lub w rolnictwie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv lub informacji o sobie na
e-mail praca@perspektiva.com.pl
lub kontakt Tel. 606 597 343, 061 28 27 252,
Jeżeli masz doświadczenie wyślij smsa na nr tel.: 606597343 oddzwonimy ze szczegółami.

PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne & Outsourcing Services Piotr Lisiecki
ul. Poznańskie Przedmieście 12a, 64-020 Czempiń
Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281

Użytkownicy muszą być zarejestrowani i zalogowani, aby móc komentować.

Z boku widać lepiej